- homiki.pl - http://homiki.pl -

Kabaret czas zacząć!

Posted By PTT On 26 czerwca 2006 @ 11:23 In Kraj,Świat | 2 Comments

Wojciech Wierzejski (LPR) zapewne będzie się ubiegał o fotel Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy. Tak, drodzy Czytelnicy, może jeszcze ich aż tak nie widać, ale w tym roku mamy wybory samorządowe.

Gazeta pl przytacza, co pan poseł powiedział na konwencji programowej Mazowsza Ligi. Oddajemy mu głos:

Zaprawdę musimy dalej bronić normalnej, a nie udziwnionej rodziny. Nasz cel to walka z żądaniami tych dziwnych ludzi, którzy zakładają kolorowe fatałaszki i mówią, że ich dewiacje są czymś normalnym. Gazeta dalej streszcza: [Wierzejski] opowiadał też o wszechogarniającym spisku wymierzonym przeciw Lidze Polskich Rodzin, w którym uczestniczą politycy Platformy i SLD, media, a nawet biznesmeni.

A cykliści nie?

A teraz program wyborczy LPR dla Warszawy, za wspomnianym już serwisem:
Strażnicy miejscy w każdej szkole, powołanie naczelnego ogrodnika miasta i walka z agencjami towarzyskimi – to program Ligi Polskich Rodzin dla Warszawy
(…) Wierzejski przedstawił też oficjalny program LPR dla Warszawy. Główne punkty to: uwłaszczenie z 99-proc. zniżką, mniejsze kary dla kierowców za złe parkowanie, budowa placów zabaw. Zapowiedział też walkę z mieszczącymi się w centrum Warszawy agencjami towarzyskimi.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3441623.html [1]
podkr. red.

Komentarz: Obsesja pana W. jest zaiste przezabawna. Interpretpwano ją wiele razy, w tym w programie Szymon Majewski Szoł (tu można zobaczyć video):
http://www.youtube.com/watch?v=pVYjPuLU3F8 [2]
Zastanawia, jak Prezydent Warszawy może walczyć z czyimś ubiorem. Naprawdę ma takie kompetencje? No i kim są ci „dziwni ludzie”? Nie wiemy.
Cieszę się, że mógłbym quasi-bezkarnie parkować na trawnikach, świetny pomysł! Tylko biedny naczelny ogrodnik co powie? A kto zainaugurowałby pierwszą huśtawkę? Już widać chętnych!
A może by tak jakiś most wybudować, co? Lepiej huśtawki.


Article printed from homiki.pl: http://homiki.pl

URL to article: http://homiki.pl/index.php/2006/06/kabaret-czas-zacz/

URLs in this post:

[1] http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3441623.html: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3441623.html

[2] http://www.youtube.com/watch?v=pVYjPuLU3F8: http://www.youtube.com/watch?v=pVYjPuLU3F8

[3] Michał Minałto: http://homiki.pl/index.php/autorship/nuke_topic_132/

Copyright © 2011 homiki.pl. Wszelkie prawa zatrzeżone.