Kabaret czas zacząć!

Wojciech Wierzejski (LPR) zapewne będzie się ubiegał o fotel Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy. Tak, drodzy Czytelnicy, może jeszcze ich aż tak nie widać, ale w tym roku mamy wybory samorządowe.

Gazeta pl przytacza, co pan poseł powiedział na konwencji programowej Mazowsza Ligi. Oddajemy mu głos:

Zaprawdę musimy dalej bronić normalnej, a nie udziwnionej rodziny. Nasz cel to walka z żądaniami tych dziwnych ludzi, którzy zakładają kolorowe fatałaszki i mówią, że ich dewiacje są czymś normalnym. Gazeta dalej streszcza: [Wierzejski] opowiadał też o wszechogarniającym spisku wymierzonym przeciw Lidze Polskich Rodzin, w którym uczestniczą politycy Platformy i SLD, media, a nawet biznesmeni.

A cykliści nie?

A teraz program wyborczy LPR dla Warszawy, za wspomnianym już serwisem:
Strażnicy miejscy w każdej szkole, powołanie naczelnego ogrodnika miasta i walka z agencjami towarzyskimi – to program Ligi Polskich Rodzin dla Warszawy
(…) Wierzejski przedstawił też oficjalny program LPR dla Warszawy. Główne punkty to: uwłaszczenie z 99-proc. zniżką, mniejsze kary dla kierowców za złe parkowanie, budowa placów zabaw. Zapowiedział też walkę z mieszczącymi się w centrum Warszawy agencjami towarzyskimi.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3441623.html
podkr. red.

Komentarz: Obsesja pana W. jest zaiste przezabawna. Interpretpwano ją wiele razy, w tym w programie Szymon Majewski Szoł (tu można zobaczyć video):
http://www.youtube.com/watch?v=pVYjPuLU3F8
Zastanawia, jak Prezydent Warszawy może walczyć z czyimś ubiorem. Naprawdę ma takie kompetencje? No i kim są ci „dziwni ludzie”? Nie wiemy.
Cieszę się, że mógłbym quasi-bezkarnie parkować na trawnikach, świetny pomysł! Tylko biedny naczelny ogrodnik co powie? A kto zainaugurowałby pierwszą huśtawkę? Już widać chętnych!
A może by tak jakiś most wybudować, co? Lepiej huśtawki.

2 komentarzeKabaret czas zacząć!

 • lothriel

  [Re: Kabaret czas zacząć!]

  Panie Wierzejski!! A zapomniał pan jeszcze o przekształceniu okęcia, na lądowisko dla UFO! W XXI wieku to już standard!!

 • Walpurg

  [Re: Kabaret czas zacząć!]

  Chciałbym, żeby Wierzejski kandydował! I to na serio!

  Im częsciej bowiem ten „inteligentny” poseł pojawia się w mediach i zabiera głos, tym więcej osób ma szansę zrozumieć, że to człowiek jest… [wiecie, co tu wstawić!]

  A po drugie, chciałbym zobaczyć jego minę, gdy w wyborach zbierze jakieś śmiesznie niskie poparcie 🙂

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa