Czy nas zdelegalizują?

Praca w rządzie RP wrze na całego. Jak poinformował dzisiaj Wojciech Wierzejski z LPR, „Premier Kazimierz Marcinkiewicz polecił ministrowi Ludwikowi Dornowi, aby ten zwrócił się do wojewody mazowieckiego o unieważnienie zgody na Paradę Równości”.

Wierzejski poinformował też, że na posiedzeniu rządu premier Kazimierz Marcinkiewicz polecił ministrowi spraw wewnętrznych i administracji Ludwikowi Dornowi, aby ten zwrócił się do wojewody mazowieckiego o unieważnienie zgody na Paradę Równości, która w sobotę miała się odbyć w Warszawie, ze względu na „możliwość zagrożenia bezpieczeństwa publicznego”.

Jak dodał, Marcinkiewicz zrobił to na wniosek wicepremiera i ministra edukacji Romana Giertycha.

źródło: http://wiadomosci.onet.pl/1336198,11,item.html

Redakcja ma nadzieję, że działania rządu, Pana Premiera i Pana Ministra będą tak samo skuteczne jak inne, równie skuteczne działania. Zarazem cieszymy się, że nasze tanie, solidarne państwo ma już tak mało problemów, że nasz rząd ma czas na osobiste zajmowanie się sprawami parad.

10 komentarzyCzy nas zdelegalizują?

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa