- homiki.pl - http://homiki.pl -

Zieloni o słowach i czynach

Zapraszamy do zapoznania się ze stanowiskiem Zielonych po próbie morderstwa dokonanej w zeszłym tygodniu w Warszawie.

STANOWISKO ZIELONYCH 2004,
Warszawa, 18.05.2006

Od kilku miesięcy polski oddział organizacji Krew i Honor bez przeszkód nawołuje do agresji wobec ludzi, których nazywa zdrajcami rasy. Na liście umieszczonej na internetowej stronie organizacji znajdują się nazwiska, zdjęcia, numery prywatnych telefonów, opisy, gdzie można daną osobę spotkać. Wczoraj doszło do pierwszego ataku. Maciej D. ledwo uniknął śmierci. Ugodzono go nożem w plecy.

Jesteśmy na tej liście. Zieloni, którzy publicznie bronią praw człowieka i obywatela, organizują demonstracje i debaty, piszą do mediów, powiadamiają prokuratury o przestępstwach zostali zdrajcami rasy. Dostajemy anonimowe groźby. Ale władze, choć mają usta pełne frazesów o bezpieczeństwie, nie są w stanie zamknąć jednej witryny w internecie.

Agresja stała się usankcjonowanym elementem prowadzenia polityki. Przedstawiciele jednej z rządzących partii sami nawołują do przemocy. W poczuciu bezkarności stają w jednym szeregu z tymi, którzy jej używają, jak radny Twaróg z LPR, który przewodził grupie rzucającej kamieniami w krakowski Marsz Tolerancji. Prokuratora umorzyła postępowanie przeciw niemu.

Apelujemy do społeczeństwa o czynny protest przeciw przyzwoleniu na faszystowską retorykę w parlamencie i na faszystowskie bojówki na ulicach.

Spotkajmy się na demonstracjach. Będzie ich coraz więcej.

Zieloni 2004

www.zieloni2004.pl [1]

Od redakcji

Po ostatnich homiczych wydarzeniach lista się wydłuża o kolejne homiki. Policja ponoć jest blisko, ale przeszkodą jest słynny już serwer amerykański, który gości stronę.

Co do wypowiedzi – niedaleko pada jabłko od jabłoni. Poseł mówi – wyborca czyni. Nie dajmy wychować łysego pokolenia.