Poseł listy pisze – reakcje adresatów i zainteresowanych

Minister Ziobro mitycznego listu od wiadomego pana posła jeszcze nie dostał. Wyjaśnia jednak procedurę (wyraz mityczny to pomysł pana ministra):

Mogę tylko generalnie powiedzieć, że w Polsce można prowadzić czynności o charakterze operacyjnym lub procesowym kiedy są ku temu spełnione określone przesłanki prawne. Czyli, mówiąc czysto hipotetycznie, pan Wierzejski powziął konkretną wiedzę na temat konkretnej działalności przestępczej. Jeżeli takie podejrzenie jest uzasadnione, to wszczyna się działania o charakterze procesowym i wtedy właściwy jest prokurator. Jeżeli nie ma tego poziomu uprawdopodobnienia, to wtedy prokurator i prokurator generalny nie jest właściwy do podejmowania jakichkolwiek działań.
Niezależnie jakiego środowiska by to dotyczyło i czy je się lubi, czy nie lubi. To nie ma żadnego znaczenia. Liczy się prawo i tylko prawo oraz stan faktyczny.

opublikowano na: http://serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34308,3349395.html

A teraz szef KPH Robert Biedroń:

o rzekomej homiczej inwazji na szkoły i deprawowaniu młodzieży:
Próbuje się straszyć społeczeństwo, że geje i lesbijki wchodzą do polskich szkół, co jest kompletną nieprawdą. KPH nigdy nie realizowała żadnego projektu związanego ze szkołami. Prowadzimy Pracownię Tolerancji. Przychodzą do nas nauczyciele i pedagodzy, rozmawiamy o stereotypach i uprzedzeniach, ale nigdy nie mieliśmy nic wspólnego z uczniami. To są oszczerstwa.

o mitycznym liście pana posła:
To jest sprawa bez precedensu w Europie. Nigdy nie słyszałem, aby ktokolwiek, gdziekolwiek używał takiego języka. Jeśli poseł Wierzejski mówi, że jesteśmy pedofilami i mamy powiązania ze światem przestępczym, to przeciętny Kowalski rzuci kamieniem. (…) Jeżeli [pan poseł – red.] ma dowody na to, że jesteśmy pedofilami, niech je przedstawi. Jeżeli nie, powinien za to odpowiedzieć.

Biedroń zaznaczył także, że inwigilacje homików, do których, poprzez prześwietlenie organizacji, nawia pan poseł, miały już w historii miejsce. Cytuje tu hitlerowskie Niemcy i akcję Hiacynt zainicjowaną w PRL przez gen. Kiszczaka.

znaleziono na: http://serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34308,3349265.html

od redakcji:
Ależ panie ministrze Ziobro! Przecież powszechnie wiadomo! No nie widzi pan np., jakie blondynki są głupie? A to mówi panu przecież poseł katolik, dążący z zasady do Dobra, Prawdy i Piękna! No panie ministrze!

Ciągi dalsze:

Kazimierz Marcinkiewicz nie zajmie się listem posła Wierzejskiego, gdyż jak poinformował rzecznik rządu, „traktuje to w kategorii dopuszczalnej wypowiedzi”
– podaje Życie Warszawy http://www.zw.com.pl/apps/a/tekst.jsp?place=zw2_a_ListNews1&news_cat_id=1030&news_id=86913

Gazeta Wyboircza:
http://serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34308,3349821.html
Roman Giertych uważa, że środowiska homoseksualne chcą jego odwołania, bo uniemożliwia im „propagandę homoseksualną w szkołach”. – I ja chcę podkreślić: dopóki jestem w MEN, nie będzie w szkołach żadnych spotkań z aktywistami tych środowisk. Tolerancja tak, propaganda nie. Sądzę, że to nie tylko moje stanowisko, ale i przytłaczającej większości rodziców.

Fundacja Równości wysłała wczoraj do prokuratury zawiadomienie o przestępstwie popełnionym przez posła LPR. Zarzuca mu pomówienie o związki ze światem przestępczym, w szczególności z pedofilami i mafią narkotykową. Tomasz Bączkowski z fundacji zapewnia, że żadna z organizacji gejowskich nie była inicjatorem antygiertychowskich wystąpień.

Kto je organizował? Jedna z pierwszych osób podpisanych pod „listem 60 tysięcy” jest Halina Bortnowska, publicystka. – Dostałam list pocztą internetową od osoby, która znam i szanuję – powiedziała nam. – Podpisałam i wysłałam osobom, które znam. To przykład spontanicznej samoorganizacji społeczeństwa obywatelskiego. Czy pan Wierzejski oczekuje, że osoby, które podpisały protest lub były na manifestacji, będą teraz inwigilowane jako podejrzane o pedofilię lub handel narkotykami?

Zrzucanie winy na podłych pederastów się chwieje. Dymisji domaga się także Związek Nauczycielstwa Polskiego:
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3350916.html

Związek Nauczycielstwa Polskiego (ZNP) protestuje przeciwko powołaniu Romana Giertycha na stanowisko ministra edukacji narodowej oraz powołaniu na jego zastępcę Mirosława Orzechowskiego. Domaga się także odwołania Giertycha z tego stanowiska.
„Oczekujemy od Pana premiera podjęcia stanowczych działań. Oczekujemy powierzenia stanowiska ministra edukacji osobie o uznanym dorobku pedagogicznym, mającej autorytet w środowisku oświatowym i społeczną akceptację” – powiedział prezes ZNP Sławomir Broniarz w środę na konferencji prasowej w Warszawie.

Redakcja uspokaja i przypomina:
No ale przecież powszechnie wiadomo

5 komentarzyPoseł listy pisze – reakcje adresatów i zainteresowanych

 • DevilBoi69x

  [Re: Poseł listy pisze – reakcje adresatów i zainteresowanych]

  szkoda gadac….

 • Daro

  [Re: Poseł listy pisze – reakcje adresatów i zainteresowanych]

  Sluchajcie, wbrew pozorom to bardzo niepokojacy fakt. Takie nasilenie atakow anty homiczych nie moze przejsc bez reakcji. Wiadomo kropla drazy kamien. Przypomniejcie sobie co sie dzialo z Zydami w Niemczech przed wojna. Zdecydowanie nie bylo tak ze nagle wiekszosc spoleczenstwa stala sie faszystami. Do tego dochodzilo stopniowo, pewnie poczynajac od wypowiedzi poszczegolnych panow w tonie podobnym do tego robi wierzejski. A wiadomo co sie potem stalo. Nie wiem, ale powinnismy zarzucic media listami protestacyjnymi, nie moze byc tak, ze takie wypowiedzi pozostaja bez echa. Nie jestem tez do konca zwolennikiem przemilczania takiej glupoty i takich oskarzen. Nie chowajmy glowy, podniesmy ja do gory i protestujmy. Niech nas bedzie jak najwiecej 10 czerwca w Warszawie, zrobmy wiec przed siedziba LPR, nie wiem jest nas tak duzo i nie moze byc taki ze jakis zapyziały blondynek bedzie nas oskarzal o takie historie tylko po to aby zbic na tym jakis polityczny kapital i poparcie skrajnej prawicy. Na pohybel!.

 • Michal

  [Re: Poseł listy pisze – reakcje adresatów i zainteresowanych]

  dowcip polega też na tym, że coraz więcej osób pana posła bierze za wariata. przejrzyj np fora internetowe. tam, gdzie mnożyły się wypowiedzi o pedałach i otym co trzebaby z nimi zrobić mnożą się dziś wpisy o wierzejskim i jego kompromitacji. naród aż taki głupi nie jest;)
  bądźmy 10.06 jak najliczniej!

 • QUASIMODO

  [Re: Poseł listy pisze – reakcje adresatów i zainteresowanych]

  Chciało by się powiedzieć (zakrzyczeć) Wierzejski „c**** ci w d***” no ale jest małe ale… otuż Wierzejski jest heterykiem (zawodowym napewno), więc ta przyjemnośc mu się nie nalezy. Reasumując, nie dla psa kiełbasa.

 • arri

  [Re: Poseł listy pisze – reakcje adresatów i zainteresowanych]

  Najgłośniej krzyczy ten, kto ma najwięcej do ukrycia. Warto cierpliwie i do znudzenia powtarzać społeczeństwu, że homofibia jest po prostu jednostką chorobową o określonym podłożu..

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa