- homiki.pl - http://homiki.pl -

KPH: Dziękujemy za Wasze wsparcie!!!

Nadesłał Tomek Szypuła, sekretarz Zarządu KPH

W tym roku Kampania Przeciw Homofobii już po raz trzeci, jako Organizacja Pożytku Publicznego uczestniczyła w zbiórce 1% podatku dochodowego od osób fizycznych.

Chcemy z całego serca podziękować wszystkim 324 osobom, które postanowiły wspomóc działalność KPH swoim 1 % podatku. Dzięki Waszemu wsparciu nadal będziemy mogli działać na rzecz poprawienia sytuacji gejów i lesbijek, nie tylko w Warszawie, lecz także w pozostałych miastach, gdzie działa KPH: Krakowie, Łodzi, Toruniu, Trójmieście i Wrocławiu.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim wolontariuszom, którzy w 6 oddziałach KPH zachęcali do przekazywania 1% podatku na rzecz KPH. Dzięki Wam, przy skromnych środkach promocji udało się nam zebrać 26.865,48 złotych, czyli o blisko 10.000 złotych więcej niż w 2005 roku.

KPH zawsze przykładała dużą wagę do przejrzystości prowadzonych działań oraz prowadzenia odpowiedniego zarządzania finansami. Jako organizacja OPP na naszej stronie publikujemy raport finansowy oraz merytoryczny za poprzedni rok finansowy. Rozliczamy się w nim z każdej wydanej złotówki.

Dziękujemy Wam za obdarzenie nas zaufaniem. To dla nas bardzo ważne szczególnie w obecnej, niekorzystnej dla praw gejów i lesbijek sytuacji w kraju. Dzięki Wam – Waszej solidarności i aktywności – mamy jeszcze więcej motywacji, tak potrzebnej do działania.

Zarząd Kampanii Przeciw Homofobii