- homiki.pl - http://homiki.pl -

Konkurs dla donosicieli

Zachęceni licznymi wypowiedziami naszych Elit, jakimi są między innymi – z zasady – osoby zasiadające w ławach poselskich (ale nie tylko!) oraz oburzeni reakcjami łże-elit, które podważają dobre heterocentryczne imię Prawdziwego Polaka, ogłaszamy konkurs na dostarczenie Redakcji najbardziej absurdalnych i najśmieszniejszych homofobicznych wypowiedzi.

Ograniczmy się do wypowiedzi autorstwa naszych, polskich – a jakże – Elit.

Uwaga! Przyjmujemy tylko autentyki! Każda wypowiedź winna zawierać informację o źródle, np. link do szanowanego serwisu internetowego, albo dane wysokonakładowego ogólnopolskiego lub-czasopisma.

Najlepszych donosicieli nasz kieszonkowy IPN wyposaży w cenne nagrody. Nagroda główna to magiczna fiolka wyczarowana przez łże-dr Kinseya w młodości, zawierająca specyfik, dzięki któremu, droga Czytelniczko, drogi Czytelniku, zarazisz homoseksualizmem, np. drogą kropelkową, dwie dowolnie wybrane osoby z Twego otoczenia! (Uwaga! to droga w jedną stronę, zarazić się można, wyleczyć – nigdy.) I wreszcie słowa Elit o zarażaniu homoseksualizmem staną się quasi-prawdą!

Pozostałym dzielnym donosicielom dostarczymy nagrody pocieszenia – a jakże, książkowe.

Odpowiedzi proszę przesyłać na adres: listy@homiki.pl do 10 czerwca.