Kazimierza Szczuka będzie rapowała

Kazimiera Szczuka weźmie udział w sesji nagraniowej hiphopowego hymnu Parady Równości.

„Sam tekst hymnu jest jeszcze tajemnicą. Z okazji Parady zostaną zarejestrowane również bonusowe kompozycje utrzymane w podobnym klimacie” – mówi Łukasz Pałucki, koordynator Parady Równości ds. muzycznych.

Tegoroczną paradę wspiera m.in. zespół ABBA. Tomasz Bączkowski, prezes Fundacji Równości, odwiedził członków grupy w Sztokholmie. Muzycy przekazali gadżety ze swoimi autografami na licytacje w Internecie. Są szanse, że zyski z licytacji zostaną przekazane na rzecz Fundacji.

Kolejnym artystą zaangażowanym w pomoc jest brytyjski piosenkarz Jimmy Somerville (kiedyś Bronski Beat), który przyleci do Polski żeby wystąpić 10 czerwca na specjalnym koncercie w Warszawskim klubie „Skarpa”. Swój udział w imprezie zapowiedział także Michał Wiśniewski.

Od redakcji: Z roku na rok Dni Równości są coraz to większym i głośniejszym wydarzeniem. Cieszy wsparcie zagranicznych i polskich artystów. Najbardziej trzebaby podziękować Lechowi Kaczyńskiemu za promocję Parady 2005 w kraju i na świecie. O ile wiemy, w tym roku Prezydent nie zapowiada udziału w Dniach Równości.

2 komentarzy do:Kazimierza Szczuka będzie rapowała

  • agutek

    [Re: Kazimierza Szczuka będzie rapowała]

    Kaziu Szczuko odejdź z telewizji, bo budowanie wizerunku medialnego poprzez arogancje i brak kultury nikomu nie wyjdzie na zdrowie.

  • basiula

    [Re: Kazimierza Szczuka będzie rapowała]

    Potrzeba nam w kraju odwaznych i inteligentnych ludzi,ktorzy potrafia z klasa bronic swoich pogladow.Podoba mi sie to medialne zawirowanie pani Szczuki,zwraca na siebie uwage,a to jest droga do celu…
Skomentuj

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa