Zarzuty dla atakujących Marsz Tolerancji

[wp.pl] Pięciu osobom, które próbowały powstrzymać w Krakowie Marsz Tolerancji postawiono zarzut udziału w zbiegowisku, którego uczestnicy dopuścili się zamachu na osoby lub mienie, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Poinformowała o tym Sylwia Bober-Jasnoch z Zespołu Prasowego Małopolskiej Policji.

Pozostałych sześciu zatrzymanych to nieletni, którzy po przesłuchaniu zostali oddani pod opiekę rodziców. O ich dalszym losie rozstrzygnie Sąd dla Nieletnich – dodała Bober-Jasnoch.

(…)

W oświadczeniu przesłanym PAP Młodzież Wszechpolska stwierdziła, że jej działacze nie brali udziału w zajściach i że nie bierze odpowiedzialności za uczestników demonstracji spoza organizacji. (aka)

Od redakcji: sprawców i podżegaczy piątkowych zamieszek można znaleźć dosyć łatwo. Wystarczy wejść na parę prawicowych i chrześcijańskich stron z forami dyskusyjnymi i poczytać.

2 komentarzeZarzuty dla atakujących Marsz Tolerancji

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa