Sekskatalog odzieżowy

Wielu powie, że „tak się to musiało kiedyś skończyć”. Seksualność, której obecność nie zawsze jest dobrze uzasadniona, w reklamie obecna jest od dawna – zawsze? – i świetnie się sprzedaje. Ostatnio z telewizorni możemy dowiedzieć się, że żucie gumy w samoobsługowej pralni jest niemalże afrodyzjakiem. Znużenie seksualnością w reklamach pokazał w Dniu świra Marek Koterski. Główny bohater podczas spożywania posiłku zachęcany jest przez osoby występujące na ekranie do korzystania z wibratorów.

Mamy ciekawy przykład reklamy seksualnej, choć tym razem sprawę potraktowano równie dosłownie jak we wspomnianym filmie. Francuski dom mody Shai przedstawia najnowszy katalog w formie interaktywnej opublikowanej w sieci. Po dokonaniu wyboru – odzież męska, odzież damska, obydwie kolekcje w jednej wizualizacji, rozpoczyna się film. Klikając w elementy garderoby wywołujemy okienko, na którym zamieszczono wszelkie informacje o cenie, kolorach i dostępnych rozmiarach. Tymczasem modele uprawiają ze sobą gorący seks, ujęcia są godne mistrzów porno. Kolekcja męska prezentowana jest przez parę M + M, damska – K + K, katalog ogólny to występ pary mieszanej.

Niedawno informowano o homikach w reklamie włoskiej autorstwa Oliviera Toscaniego. Tam męska para występowała wykonując czynności bliższe konwencji bilbord – przerwa-na-reklamy, np. wspólny spacer z dziecięcym wózkiem.

Nie wiadomo, co bardziej mainstreamowe.

Info za mediarun.pl

News nadesłał nasz ezoteryczny felietonista Irek Szaniawski, który uprzejmie donosi, że ze względu na upodobania oraz ograniczenia natury finansowej ubierany jest przez ludzi dobrej woli i ciuchlandy.

Autorzy:

zdjęcie Ireneusz Szaniawski

Ireneusz Szaniawski

autor zmigrowany z php-nuke – ID: 157; nazwa: IreneuszSzaniawski

4 komentarzy do:Sekskatalog odzieżowy
Skomentuj

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa