- homiki.pl - http://homiki.pl -

Objawienia Urbana Jerzego

Posted By PTT On 18 kwietnia 2006 @ 21:41 In Kraj,Świat | 7 Comments

Znany skandalista Jerzy Urban opublikował swoje przemyślenia związane z powołaniem do rodzicielstwa i do czystości.

(…)Ultrakatolicka większość parlamentarna kieruje się filozofią głoszącą, że celem i sensem życia ludzi zorganizowanych koniecznie w rodziny jest płodzenie, rodzenie i wychowywanie dzieci. Gdy dzieci te dorosną, ich powołaniem stanie się to samo. Nie jest więc najważniejsze ciekawe i bogate przeżywanie przez jednostkę jej własnego życia, cieszenie się nim, lecz tylko przekazywanie życia, niechby i byle jakiego.

Wyznawcy tych poglądów, teraz urzędowych i państwowych, nie zauważają, że przez to uprawiają i wielbią neodarwinizm, którego przecież nienawidzą będąc poplecznikami neokreacjonizmu*. Neodarwiniści pouczają, że celem życia populacji zwierząt każdego rodzaju jest zachowanie gatunku. Sensem życia każdego pojedynczego zwierzęcia jest możliwie szerokie przekazanie własnych genów. Jeżeli katolicy za powołanie człowieka uważają to samo, co jest sensem życia zwierząt – reprodukcję – to człowieczeństwo zredukowane zostaje do zwierzęcości. Tak zwanej osobie ludzkiej przypisany zostaje ten sam sens życia, który ma zwierzę. Człowieka reproduktora nic nie różni wówczas od komara, węgorza czy szczura. Wmawiana przez religię człowiekowi zasadnicza odrębność od zwierząt, tzw. dusza nieśmiertelna, staje się w tej sytuacji atrybutem tylko tej mniejszości ludzi, która się nie rozmnaża: księży, pedałów i lesbijek. Oni to bowiem za motyw życia mają coś innego niż neodarwinowskie przekazywanie genów.

Temu mojemu odkryciu uroczyście nadaję miano objawienia Urbana i wyjaśniam, że stając się zarówno księdzem, jak i pedałem podwójnie zdystansujesz się od szympansa.

od redakcji: Homiki składają hołd Jerzemu Urbanowi. Nawet w najbardziej wybujałych fantazjach nie doszły do tak oryginalnych wniosków.

źródło: http://www.nie.com.pl/art7197.htm [1]


Article printed from homiki.pl: http://homiki.pl

URL to article: http://homiki.pl/index.php/2006/04/objawienia-urbana-jerzego/

URLs in this post:

[1] http://www.nie.com.pl/art7197.htm: http://www.nie.com.pl/art7197.htm

[2] Redakcja: http://homiki.pl/index.php/autorship/nuke_topic_2/

Copyright © 2011 homiki.pl. Wszelkie prawa zatrzeżone.