Miłych wyborów życzęGeje i lesbijki nie muszą czuć się obecnie represjonowani, ale nie jestem pewien, czy po komuchach, prostytutkach i nieklęcznikowych artystach osoby homoseksualne jako kolejne nie trafią na stosy rewolucji moralnej.

W tej sytuacji ważne jest wsparcie organizacji, które mają szansę pomagać nam i wstawiać się za nami.

Jak co roku mamy też czas wypełniania pitów i oddawania 1% podatku na organizacje pożytku publicznego. Jeżeli my nie wskażemy celu 1% naszego podatku – zatroszczy się o niego partia rządząca. I dołoży naszą kwotę do budżetu kolejnej Komisji ds. Czystości Umysłu, wyda pieniądze na kolejną Akademię Ku Czci, bądź urządzie pokazową nagonkę na czarownice.
Wybór należy do Ciebie.

Homiki procentują:


„Stowarzyszenie Lambda Warszawa”„Kampania Przeciw Homofobii”1% dla Magazynu Ha!Art

O dwóch pierwszych organizacjach pisaliśmy wiele. Korporacja Ha!Art nie jest stowarzyszeniem LGBT, ale piszemy o niej gdyż w minionym roku najbardziej zasłużyła się w zakresie publikacji literatury o gejach i lesbijkach. Marian Pankowski, Maciek Miller, Ewa Schilling, Michał Witkowski, czy antologia opowiadań gejowskich „Parada Równości”.
To tyle. Miłych wyborów życzę.

5 komentarzyMiłych wyborów życzę

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa