- homiki.pl - http://homiki.pl -

Skąd się biorą geje – wie tylko posłanka Sobecka

Niezawodna Anna Sobecka, powracająca jako kandydatka na Rzecznika Praw Dziecka, dała się skusić na wywiad dla wrogiego (jak twierdzi jej ugrupowanie) pisma, mianowicie Gazety Wyborczej. Gwiazda Radia Maryja i wieloletnia już posłanka nie omieszkała przypomnieć, jak bardzo troszczy się o sodomitów:

„- Czy homoseksualizm to choroba? – [pyta GW].

– Oczywiście, to są nieszczęśliwi, chorzy ludzie. Wyobraźcie sobie rodzinę, w której dziecko nie znajduje miłości. Ojciec pije i bije, a matka w obawie przed mężem pozwala mu na to. Takie dziecko szuka miłości poza domem. Gdy ma pecha, może trafić na innego mężczyznę. I stąd się biorą geje.

Ale z tego można się wyleczyć.

– Tylko że geje w ogromnej większości nie chcą się leczyć.

– Właśnie – martwi się Sobecka. – I na tym między innymi polega moja społeczna praca, żeby dotrzeć do nich z informacją, że mogą. Organizowałam spotkania z Amerykaninem Richardem Cohenem. Kto chciał, ten mógł wysłuchać człowieka, który wyleczył się z homoseksualizmu, teraz ma normalną rodzinę.

– Niektórzy homoseksualiści chcieliby zawierać związki partnerskie, tworzyć rodziny.

– Ja kiedyś o tym nawet rozmawiałam z posłem Pękiem i doszliśmy do wspólnego wniosku, że nawet nie mielibyśmy nic przeciwko temu, gdyby oni wytłumaczyli, jak zamierzają robić dzieci – posłanka znowu pokazuje swoje dołeczki.”

Leczenie z homoseksualizmu nie dotyczy oczywiście duchownych a mobbing i molestowanie seksualne nie istnieją. Anna Sobecka należała do pierwszego frontu obrony biskupa Paetza: „Nie znam problemu, ale jestem przekonana, że chodzi o ośmieszenie Polski”.

Nie wszyscy są w stanie docenić troskę i poświęcenia posłanki. O miłej i uczynnej Sobeckiej wyjątkowo niekulturalnie wypowiada się Niesiołowski:

„Ze swoimi poglądami robi wrażenie osoby niezdolnej do samodzielnego myślenia. Zawsze czyta z kartki takim drewnianym głosem, jakby nic z tego nie rozumiała. Zapewne wystąpienia piszą jej ludzie od Rydzyka. To chyba jedyna w Sejmie osoba, którą cieszy się pełnym zaufaniem Rydzyka. A dlaczego on jej ufa? Bo jest tak ograniczona, że nigdy mu się nie zbuntuje! Z żadnego jej wystąpienia nigdy nie było pożytku, to kompletnie zmarnowany mandat, niepotrzebnie zajmuje tu miejsce, marnuje jedzenie i powietrze.”

Homiki serdecznie pozdrawiają posłankę Sobecką i życzą jej smacznego.

całość w Wysokich Obcasach GW, dostępne także pod adresem:

http://kobieta.gazeta.pl/wysokie-obcasy/1,53581,3203275.html [1]