Klaus Wowereit będzie tatą

Klaus Wowereit, czyli – dla Berlińczyków – „Wowi”, burmistrz i polityk cieszący się najwięszym poparciem w mieście, odpowiedział na pytania dziennika Berliner Zeitung dotyczące „planów polityki prorodzinnej” władz lokalnych. Juz wkrótce, na przykład, darmowe staną się miejskie przedszkola.

Przy okazji wyznał, że jego największym marzeniem jest posiadanie dzieci. Od 1992 Wowereit tworzy szczęśliwą parę z lekarzem Jörnem Kubicim: jeżeli czegoś nam brakuje, to właśnie potomków.

Organizacje LGBT mają nadzieję, że przy okazji wprowadzania polityki pronatalistycznej (sytuacja demograficzna Niemiec jest bardzo niekorzystna) z inicjatywy lewicy powróci debata na temat rodzicielstwa osób homoseksualnych i ich prawa do adopcji.

Info: AFP za Berliner Zeitung

8 komentarzyKlaus Wowereit będzie tatą

 • Gość

  [Re: Klaus Wowereit będzie tatą]

  Mazel tow, panie Wowi!!!

 • Miś

  [Re: Klaus Wowereit będzie tatą]

  To dramat!!!

 • malakaiq

  [Re: Klaus Wowereit będzie tatą]

  dzieko w homoseksualnej rodzinie? jestem hetero i … nie mam nic przeciwko temu! naoglądałem się płaczących dzieci w domach dziecka i myslę, że jakakolwiek rodzina – byle nie patologiczna – jest lepsza niż brak rodziny!!! Trzymajcie się drogie Homiczki, pobierajcie się i wychowujcie dzieci, bo napewno potraficie robić to bardzo dobrze! Trzymam za Was kciuki :))

 • aj aj

  [Re: Klaus Wowereit będzie tatą]

  Szkoda że „Wowi” jest prezydentem, który jest zamieszany w kilka afer finansowych, oraz za pogorszenie się dfery sekonomicznej berlina (w tym wzrost bezrobocia).

 • ddddd

  [Re: Klaus Wowereit będzie tatą]

  To wzruszające, że Wowi tak chce mieć dzieci. Cholera tylko ta fizjologia. Ja stanowczo protestuję. Naturę trzeba pozwać do sądu. To jest jawna dyskryminacja gejów. Czemu nie mogą rodzić dzieci. Najlepiej przez odbyt.

 • miecho

  [Re: Klaus Wowereit będzie tatą]

  Wowi- chcieć to móc! Jak bardzo, bardzo będziesz chciał to może zajdziesz w ciążę… Musisz dokładnie poczytać ulotki Robcia Biedronki, już on tam wszystko dokładnie opisał… A tak poważnie… drogie Homiki, Wasza choroba jest uleczalna! Wystarczy w to uwierzyć, pomoc łatwo znaleźć… ale trzeba chcieć… Pozdrawiam.

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa