Batman jednak gejem

To oficjalne – Batman jest gejem. Ogłosił to w wywiadzie przytaczanym przez Wirtualną Polskę jeden z odtwórców roli Człowieka Nietoperza George Clooney. „Nosiłem gumowy kombinezon z gumowymi sutkami. Oczywiście mogłem zagrać heteroseksualnego Batmana, ale ostatecznie postanowiłem, że będzie gejem”

Clooney i Chris O'Donnell jako Batman i Robin byli w 1998 nominowani do Złotej Maliny jako „najgorsza ekranowa para”. W tym roku Clooney musi zadowolić się tylko Oscarem za najlepszą rolę drugoplanową w „Syrianie”.

Szczerze powiedziawszy homiki nie maja nic do dodania o amorach George'a i Chrisa, ponieważ na tamtym „Batmanie” udławiwszy się popkornem zasnęły przed ekranem i nie żałują.

Info za wp.pl

1 komentarz do: Batman jednak gejem

  • Nietoperek

    [Re: Batman jednak gejem]

    ta jasne…znam wszystkie filmy o batmanie, seriale , komiksy kupuje ( wiesz takie dla młodzieży) WSZYSTKO !!! artykuły na czasie i te stare oraz newsy !! ta..gejem ? cwaniaczku to czemu ma syna ? i czemu wogule piszesz a artykule sprzed lat..i to wdodatku o tym co później ten sam facet z tego sie wycofał ? BEZNADZIEJA !!!!!!!!!!

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa