- homiki.pl - http://homiki.pl -

Tonący brzydko się chwyta

Posted By PTT On 26 stycznia 2006 @ 10:16 In Kraj,Świat | 8 Comments

Nic nie podnosi sprzedawalności pisma jak pedały na okładce. Parę lat temu „Machina” – czasopismo, o którym już nikt nie pamięta – reklamowała się bilboardami z gejami (swoją drogą jednym z tych gejów był Krystian Legierski). To był ostatni numer tego pisma.

Wiele ostatnio też mówi się o kłopotach finansowych prawicowego tygodnika „OZON”. To pismo, skupiające m.in. redaktorów z periodyka „Frondy”od paru miesięcy rozpaczliwie próbuje znaleźć swoje miejsce na rynku. Jak na razie bezskutecznie.

Ponieważ tonący brzydko się chwyta, tym razem „Ozon” postawił jak zwykle na niezawodny marketingowo temat: sodomici i trybady.
Z okładki najnowszego pisma spoziera para męsko – damska o wyglądzie oazowym i trzyma z radością nienawistny baner NOP „Zakaz pedałowania”.

W środku więcej artykułów. Naczelny pisma Grzegorz Górny jak zwykle zadbał o rzetelność i obiektywność tekstów.
Nie polecamy kupna tego pisma, bo nie warto. Szkoda pieniędzy, nie napędzajmy kasy homofobom. Za dwa tygodnie wszystkie teksty można przeczytać na stronie internetowej tygodnika. (www.ozon.pl) Jeżeli oczywiście ktoś chce zgłębić pokłady jadu i uprzedzeń.

A redakcji „Ozonu” życzymy dalszych sukcesów w pracy.


Article printed from homiki.pl: http://homiki.pl

URL to article: http://homiki.pl/index.php/2006/01/toncy-brzydko-si-chwyta/

URLs in this post:

[1] Redakcja: http://homiki.pl/index.php/autorship/nuke_topic_2/

Copyright © 2011 homiki.pl. Wszelkie prawa zatrzeżone.