Forum Frondy: zdeklasuj homosiów

Forum czasopisma Fronda jest jednym z miejsc w internecie, w którym sprawy homicze są zawsze na bieżąco. Użytkownicy tamtejszego forum wykazują ponadnormalne zainteresowanie sprawami osób homoseksualnych, mimo iż sami deklarują się jako heteroseksualni, konserwatywni i prawicowi (aż do bólu).

Tym razem rycerze z Frondy walczą z gejowskim westernem „Brokeback Mountain”. Tropiciele zboczeń znaleźli ranking tego filmu umieszczony na stronie www.filmweb.pl. „Ten filmik to historia o dwóch gejowatych cowboyach, ktorą zachwyca się caly postępooworóżowy salon tego swiata.. nie czekajcie głosujcie na ocene 1 i zdeklasujmy ten filmik to mniej osob na to paskudztwo pojdzie do kina! – pisze użytkownik Łukasz.

Walka ze statystykami rozpoczęła się się 13 grudnia i trwa nadal. Nieważne, że nikt tego filmu nie obejrzał, nieważne, że sztuka jest (powinna być) ponad podziałami. Dzielni rycerze z forum Frondy biorą przykład z anioła tłukącego potwora kluczem po nerach (zobacz logo czasopisma) i głosują wytrwale.

Podaje adres tego głosowania, >>TUTAJ<< ale nie zachęcam szczególnie do przejmowania się tym głosowaniem. Szkoda czasu, zajmijmy się rzeczami ważnymi i nie przejmujmy się drobiazgami. Sztuka się obronia sama. A młyny historii mielą powoli.

link do tematu na forum Frondy: http://forum.fronda.pl/forum.php?akcja=pokaz&id=360618

2 komentarzeForum Frondy: zdeklasuj homosiów

 • ondansetron

  [Re: Forum Frondy: zdeklasuj homosiów]

  Żal mi ludzi z FF…

 • Arek

  [Re: Forum Frondy: zdeklasuj homosiów]

  Zagłosowałem na ocenę 10 😀

  W końcu jakieś romasidło dla nas w kichach…

  Ile było filmów takich co można było wziąć chłopaka i posiedzieć w kinie? Chyba tylko Alexander, ale to zbyt romantyczne nie było:D

  Namawiam wszystkie homiki na głosowanie na 10 pkt =]

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa