„Gej jeb..ny” kupował w Merlinie…

Z KPH skontaktował się Przemek, który zamówił w księgarni Merlin.pl książkę pt. „Parada równości, antologia współczesnej amerykańskiej poezji gejowskiej i lesbijskiej”. Na załączonej do zamówienia fakturze ktoś ręcznie dopisał czarnym flamastrem obraźliwy tekst „gej jebany”.

Kampania wystosowała do firmy list opisujący całe zdarzenie. Oto odpowiedź Merlina:

„Zostaliśmy zaskoczeni i zszokowani wiadomością o tym, że na jednym z naszych rachunków znalazł się obraźliwy tekst pod adresem odbiorcy paczki. Nie wiemy, co kierowało autorem tego niestosownego napisu. Takie wydarzenia nie mają prawa mieć miejsca w sklepie Merlin.pl, zresztą nie tylko tutaj. Zapewniamy, że osoba ta zostanie dyscyplinarnie zwolniona z pracy. Jesteśmy w
trakcie ustalania, który z naszych pracowników jest za to odpowiedzialny.”

W kolejnym e-mailu, przysłanym do redakcji Gejowo.pl, Merlin.pl przyznaje, że zdarzenie miało miejsce i że namierzyło pracownika:

„Z żalem i wstydem przyznajemy, że opisana w tym artykule sytuacja zdarzyła się rzeczywiście.
Korzystamy z tego forum, by gorąco przeprosić Klienta, do którego trafiła faktura z wulgarnym napisem. Chcemy także zapewnić wszystkich Internautów słusznie oburzonych tym zdarzeniem, że skandaliczne zachowanie, na które pozwolił sobie pracownik magazynu, jest dla nas tak samo wstrząsające, jak dla Państwa.
Pracownik ten zostanie zwolniony.

Z poważaniem
Agnieszka Pawłowska”

6 komentarzy„Gej jeb..ny” kupował w Merlinie…

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa