Czy to już IV RP?

Wojciech Olejniczak, przewodniczący SLD został wyzwany od ciot. Podczas 2. posiedzenia Sejmu RP V Kadencji.
Jeżeli tak ma wyglądać IV RP, to Polakom gratulujemy wyboru.

Oto fragment ze stenogramu obrad:

Wojciech Olejniczak: „…Po trzecie, stanowczy nasz sprzeciw budzi antyeuropejska orientacja naszego rządu. Zapowiadacie renegocjacje traktatu akcesyjnego, kokietujecie przeciwników Unii Europejskiej. Pana rząd jeszcze przed dzisiejszym głosowaniem zlikwidował urząd do spraw równego statusu kobiet i mężczyzn. I to jest skandal.

Głos z sali: Cioty…

stenogram z obrad: http://orka.sejm.gov.pl/StenoInter5.nsf/0/E926F174F9604084C12570B5007AC40B/$file/02-bksiazka.pdf

3 komentarzeCzy to już IV RP?

 • Torquemada

  [Re: Czy to już IV RP?]

  początek nowych czasów.Pora uciekać.Później nie zdążymy.Tak jak Żydzi przed wojną.A z tego co widać,grozi nam wariant białoruski z przechyleniem w okolice Berlina z lat 30i40 ub.wieku.Ile kosztuje bilet do Nowej Zelandii.

 • Waldek

  [Niestety, uciekną TYLKO NAJBOGATSI…]

  ..reszta, biedacy (90% społeczeństwa), będzie potem pokazywana na zdjęciach z obozów koncentracyjnych, zapewne pod Zakopanem. Może nawet PiS na zlecenie Rydzyka przekształci Auschwitz-Birkenau na obóż dla gejów? Tam mieli sprawdzone metody a sponsorzy w Urugwaju i Argentyny czekają na znak do przelania funduszy na ten cel…
  Albo nawet poszerzone zostaną „tajne obozy” CIA na Mazurach – skoro już działają ze swoją infrastrukturą obozową…
  I to wcale nie mrzonki – naziści Serbscy mordowali zaledwie 10 lat temu Albańczyków, w odległości godziny lotu samolotem z Warszawy. Cóż za sztuka dla nazistów w Polski to samo zrobić z nami, gejami.
  A że niby Unia Europejska zaprotestuje? Co z tego, że po 2 latach mordowania gejów w Polsce NATO zbombarduje Pałac Prezydenta w Warszawie i kilka mostów na Wiśle… Ale nas w tym czasie sporo namordują!

 • ciemnogród

  [Re: Czy to już IV RP?]

  Namordują? Obiecujesz? Byłby ubaw.
  A tak serio: jeżeli tak wam , biedactwa, źle w tym kraju, to się z niego wyprowadźcie. Ja też popieram demokrację, czyli rządy WIĘKSZOŹCI ludu. A większość nie lubi pedałów.

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa