- homiki.pl - http://homiki.pl -

Robert Biedroń: Dziękuje

Otrzymaliśmy list od kandydata do Sejmu RP Roberta Biedronia:

Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim osobom, które wsparły moją kandydaturę podczas ostatnich wyborów do Sejmu. Dziękuję szczególnie wolontariuszom, którzy poświęcali swój wolny czas, wielu anonimowym osobom, które wspierały mnie w tym trudnym okresie, mediom i klubom gej-les, artystom scen gejowskich. Ponadto dziękuję mojemu cudownemu partnerowi, którego cierpliwość i zrozumienie dodawały mi otuchy.

Dziękuję Wam wszystkim!
Dziękuję wyborcom, którzy przekazali swoje głosy na mnie!

Wynik jaki osiągnąłem w tych wyborach – czwarty rezultat na liście SLD, przy trzech mandatach dla tej partii – jest wielkim sukcesem nas wszystkich. Okazało się bowiem, że dla sporej części mieszkańców naszej stolicy moja kandydatura okazała się godna wsparcia. Otrzymałem olbrzymi kredyt zaufania.

Pokazuje to również, że w niedalekiej przyszłości polityk, który nie ukrywa swojej homoseksualnej orientacji może zostać członkiem parlamentu. To znak, że ruch gejowsko-lesbijski staje się coraz silniejszy i aktywniejszy.

Chciałbym przy tej okazji zapewnić wszystkie życzliwe mojej kandydaturze osoby, że nadal będę aktywnie działał na rzecz praw człowieka i przeciwdziałania dyskryminacji. Dzięki tym wyborom, zrobiliśmy kolejny krok ku pełniejszego zrozumienia naszej walki o równouprawnienie!

Dziękuję Wam za poparcie!

Robert Biedroń