Nowe władze ILGCN

29 października odbyło się Walne Zgromadzenie Członków ILGCN. W takcie zebrania wybrano nowe władze Stowarzyszenia. Do Zarządu wybrano:
Piotra Antczaka, Kamila Bodzętę i Krzysztofa Strykowskiego.
Prezesem Zarządu ILGCN-Polska został wybrany Kamil Bodzęta. Przewodniczącym Komisji Rewizyjnej Tomasz Gradowski.

Przedstawiamy expose nowego prezesa:
Szanowni Państwo.
W dniu 29.10.05r. zostałem wybrany na Prezesa Zarządu Międzynarodowego Stowarzyszenia Gejów i Lesbijek na Rzecz Kultury w Polsce.
Ruch lesbijsko-gejowski przeżywa ostatnio kryzys. Kryzys, który spowodował w ostatnim czasie spadek zainteresowania a także zaufania do organizacji LGBT w Polsce.

Wyraziłem zgodę na objecie tej poważnej i zaszczytnej funkcji, ponieważ zależy mi na tym aby polski ruch LGBT w obecnej sytuacji politycznej nie został przez prawicę zepchnięty do podziemia.
Nie chcę wyjeżdżać z kraju, aby uciec od obecnej sytuacji politycznej. Chcę działać, łączyć się w swoich działaniach z organizacjami działającymi w Polsce. Uważam, że w jedności nasza siła.
W swojej pracy chciałbym się przede wszystkim skupić na działaniach zewnętrznych. Mam tu na myśli wychodzenie do społeczeństwa z różnymi akcjami i inicjatywami. Myślę, że tym sposobem można spróbować coś przekazać naszemu społeczeństwu.
Nie chciałbym, aby uważano, że mam cudowną receptę na wszystko. Nie chcę też „machać szabelką”, jak powiedział jeden z internautów. Chcę, aby moje działania były jasne i przejrzyste.
Liczę również na aktywny udział społeczeństwa, na konstruktywną krytykę, oraz wszelkie uwagi, uważam bowiem, że bez Waszego udziału niewiele uda mi się zrobić.
Z poważaniem
Kamil Bodzęta
Prezes Zarządu
Międzynarodowego Stowarzyszenia
Gejów i Lesbijek na Rzecz Kultury w Polsce.

Redakcja życzy zarządowi wiele efektywnych i udanych akcji.

źródło: ilgcn.gej.net

1 komentarz do: Nowe władze ILGCN

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa