- homiki.pl - http://homiki.pl -

Homoseksualizm-legalizacja, pedofilia-kastracja

Posted By bukowski On 19 sierpnia 2005 @ 22:48 In Kraj,Świat | 17 Comments

Andrzej Lepper, kandydat na prezydenta RP po raz kolejny wyraził w wywiadzie dla Ozonu swoje poparcie dla ustawy o związkach partnerskich.

„Jako katolik i odpowiedzialny polityk muszę przyznać, że jest to bardzo poważny problem. Żaden odpowiedzialny polityk i katolik nie może w tej kwestii zajmować skrajnych stanowisk jak niektórzy politycy, pan wybaczy, że nie podam nazwisk, którzy uważają, że homoseksualizm jest chorobą, dewiacją, którą trzeba leczyć, czasem nawet w zamknięciu. Mam inne stanowisko. Uważam, że to zjawisko było, jest i będzie. I powinniśmy to zaakceptować. Jednak jako polityk uważam, że nie można im pozwolić adoptować dzieci. ”

Na pytanie, czy jest za legalizacją związków jednopłciowych, Andrzej Lepper odpowiedział: „Tak. W takiej sytuacji tak. To dość zaskakujące w przypadku człowieka, który deklaruje się jako polityk i katolik. „

Tomasz P. Terlikowski, dziennikarz „Ozonu”, „Frondy” i portalu ekumenizm.pl powoływał się dalej w wywiadzie na autorytet Benedykta XVI, wspominając jego słynny list do polityków.
” Jestem przeciwny ślubom. – odpowiedział Andrzej Lepper – Ale umowy cywilnoprawne dla nich, które stanowiłyby o tym, że razem mieszkają, że mają jakąś własność, to już powinno być dozwolone. I tylko w taki sposób może to być zalegalizowane. O tym, że homoseksualizm był, jest i będzie, w zasadzie nie da się dyskutować. ”

„Myślę, że homoseksualizm zawarty jest w genach człowieka. I dlatego nie uznaję tego za chorobę, chyba że genetyczną. Ale istnieją w tej sferze pewne dewiacje. Niektórzy ludzie z biedy zaczynają uprawiać homoseksualizm. Są przypadki młodych chłopców czy dziewczynek, którzy deprawują się dla pieniędzy. A zdarza się, że ludzie robią to z dobrobytu. I to jest naganne. Jeśli ktoś robi to z wyrafinowania, bo w życiu już wszystkiego zasmakował, a teraz z nadmiaru pieniędzy i rozkoszy zgłupiał i chce spróbować z chłopcem, to taką sytuację trzeba uznać za naganną. A już czymś całkowicie zakazanym i obrzydliwym jest pedofilia. Jestem za tym, żeby kastrować takich ludzi.” powiedział Andrzej Lepper.

źródło: ozon.pl
od redakcji: Okazuje się, że Andrzej Lepper może się powoli stać kandydatem, na którego będą głosować także geje i lesbijki. W przeciwieństwie do części kandydatów lewicowych potrafi mówić szczerze i otwarcie o prawach mniejszości homoseksualnej.


Article printed from homiki.pl: http://homiki.pl

URL to article: http://homiki.pl/index.php/2005/08/homoseksualizm-legalizacja-pedofilia-kastracja/

URLs in this post:

[1] Redakcja: http://homiki.pl/index.php/autorship/nuke_topic_2/

Copyright © 2011 homiki.pl. Wszelkie prawa zatrzeżone.