Borowski i Cimoszewicz prawicą podszyci?

Na ostatniej, środowej konferencji prasowej profesor Maria Szyszkowska okreśłiła swoje poglądy jako „nie radykalne, lecz zwyczajnie lewicowe”.

„Nie określiłabym moich poglądów w żadnym wypadku jako radykalnie lewicowych. Moje poglądy są zwyczajnie lewicowe. Natomiast ci, którzy określają swoje poglądy mianem lewicowych, często są przedstawicielami, jak się okazuje, prawicy – mam na myśli chociażby poglądy pana Borowskiego, czy poglądy pana Cimoszewicza” – powiedziała Szyszkowska na konferencji prasowej w Centrum Prasowym PAP.

Skarżyła się też na blokowanie swojej kandydatury przez media. Jak powiedziała, do jej biura i komitetu wyborczego systematycznie dzwonią ludzie z pytaniem, czy to prawda, że zrezygnowała z kandydowania. Według kandydatki na prezydenta, ta pogłoska rozchodzi się właśnie za sprawą „blokowania” jej kandydatury przez telewizję i inne media.

źródło: onet.pl

1 komentarz do: Borowski i Cimoszewicz prawicą podszyci?

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa