Wszechpolacy też chcą parady

Dzisiaj Młodzież Wszechpolska wyraziła chęć zorganizowania w przyszłą sobotę „Parady Normalności”. Prezydent Kaczyński nie wie, czy wyda na nią zgodę. „Skoro przyjęliśmy, że orientacja seksualna nie jest przedmiotem publicznej manifestacji, to mam grube wątpliwości „- powiedział Lech Kaczyński pytany o to, czy wyrazi zgodę na zorganizowanie Parady. Dodał, że się nad tym zastanowi.

Jak oświadczyli organizatorzy, Parada Normalności ma pokazać, że społeczeństwo polskie w zdecydowanej większości opowiada się za normalnym związkiem mężczyzny i kobiety.

źródło: wp.pl

7 komentarzyWszechpolacy też chcą parady

 • travia

  [Re: Wszechpolacy też chcą parady]

  No prosze! Kaczor ma teraz problem!Uwazam,ze jesli nie pozwoli na Parade, to nawet srodowiska gejowskie powinny to oprotestowac,a decyzjami tego faceta pownnien zajac sie Trybunal Konstytucyjny. Demokracja to wolnosc zgromadzen.W Niemczech tez demonstruje skrajna prawica i to pod ochrona policji.Tak czy inaczej Kaczor juz daje znak,ze bedzie dyktatorem, ktory w ten sposob traktować będzie opozycje.Tak swoja droga w tej Paradzie Normalnosci powinni pójść geje, bo przecież chyba nam wszystkim zalezny na Normalnej Polsce, w ktorej akceptuje sie różności,w tym mniejszości seksualne. Kibole mialyby problem…

 • oxxie

  [Re: Wszechpolacy też chcą parady]

  jestem za. niech demonstrują. ich głupota… powiedzmy, że jest wielka ;), ale mają pełne prawo do demonstrowania. tolerancja należy się każdemu.

 • przypadek

  [Re: Wszechpolacy też chcą parady]

  Kaczor wpadł we własne sidła, i to szybciej niż się można spodziewać było. Zakaże – powiedzą, że cenzuruje opozycję. Nie zakaże – powiedzą, że arbitralnie uznaje komu pozwala demonstrować a komu nie, i że promuje łysoli.

 • piątek

  [Re: Wszechpolacy też chcą parady]

  Nie, nie wpadl we wlasne sidla.

  1. Wychodzi calo, poniewaz to inni wzieli sie teraz za lby, a on – sprawca i odpowiedzialny za to cale zamieszanie dyktuje warunki.

  2. Przepychanki pozwola na odwrocenie uwagi od istoty rzeczy, czyli a/unanie, ze homoseksualizm to zbocznie – w mediach politycy, „eksperci” i ksieza glosza to wprost, bez zadnych watpliwosci; b/uznanie, ze orientacja seksualna nie moze byc przedniotem manifestacji.

  Odnosnie punktu 2b: tak wypowiedziana teza zaklada, ze KAZDA manifestacja osob homoseksualnych jest manifestacja orientacji.
  I udaje mu sie te ukryta teze przemyscic wprzestrzen opini publicznej.

  A to co jest ostota tego na co nie wolno nam sie zgodzic to:
  1. Uznanie i gloszenie ze homoseksualizm to zboczenie.
  2. Przyjecie, ze kazda uliczna demonstracja osob homoseksualnych to demonstracja homoseksualizmu, bo przyjecie tego oznaczac bedzie, ze nigdy w zadnej sprawie nie wolno nam bedzie demonstrowac.
  I sprzeciw przeciw tym 2 aspetom jest absolutnie podstawa – jesli to przegramy w tej aktualnej wrzawie, to przegramy wszystko.

 • Gauloises

  [Re: Wszechpolacy też chcą parady]

  Mimo wszystko Kaczyński miał sporo do myslenia bo:
  1. Nie zgadza sie i wtedy sprowadza na siebie gniew Giertycha i jego drużyny, możliwe ze czesci pisuaru, a niewykluczone ze i nawet pojedynczych ludziów z PełO. Dodatkowo, inni dostrzegaja w nim jeszcze bardzie zapedy dyktatorskie, chec narzucania swoich pogladaów innym. I to nie liczac sie z kosztami.
  2. Zgdza się ( co nastapiło) i wtedy; czesc spoleczenstwa dostrzega w nim quasidyktatora, bo faworyzuje jedna opcje, kosztem drugiej (tak słyszałem taka opinie poparta westchnieniem „O Jezu, to idio….”).
  No i tyle, głebszych przemyslen nie poczyniłem – nie miałem czasu ale rozmyślania Kaczyniak prowadzić nieliche. Na miarę jego geniuszu.

 • Przerażony

  [Re: Wszechpolacy też chcą parady]

  „młodzież wszechpolska” uważa się za oazę normalności (?), a ja głęboko wątpię w tę normalność. Wykrzykiwanie w Wiadmościach i w Prosto w oczy tak daleko idących opinii o zagrożeniu płynącym ze strony – mówiąc słowami jednego z ich liderów, Pardy z Wrocławia – „pedalstwa” jest problemem wydumanym, mającym na celu tylko i wyłącznie dorwanie się do władzy (szeroko pojętej). Jeśli rzeczywiście normalni ludzie nie wyjdą z letargu, to za niedługo na każdym rogu ulicy, na każdej gałęzi będą wieszać wszystkich, którzy nie są z nimi. Wszyscy geje Polski połączcie się w walce przeciwko tym faszytom, obudźcie się i mocą swojej kartki wyborczej nie dopuście, by oni decydowali o naszej przyszłości, o tym, co mamy robić chociażby w łóżku! Zapomnijmy na chwilę o imprezach i pójdźmy gromadnie do urn wyborczych, wybierając tych, którzy są nam życzliwi, np. Partię Postępu Racja w wyborach do Sejmu i Senatu lub prof. Marię Szyszkowską w wyborach prezydenckich. Temu krajowi z pewnością potrzebna jest normalność, ale nie ta od „młodzieży wszechpolskiej”. Oni najzwyczajniej nam zagrażają!!!

 • Gauloises

  [Re: Wszechpolacy też chcą parady]

  A jescze sobie przypomniałem; jakbym był Twarogiem, albo inną Pardą ( a propos, czy to polskie nazwiska???!!!) to na przeciw Parady Norm. ustawiłbym tajna grupke członków MW, która miałaby za zadanie rozwalać pochód jawnych członków MW. Oczywiscie Ci tajni, przebrani byliby za lesby i pedałów.

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa