Uwaga! Ważna informacja

Uwaga!

Ważna informacja dotycząca osób, które złożyły doniesienie do Prokuratury Poznańskiej na Przemysława Alexandrowicza i Jacka Tomczaka: w najbliższych dniach możecie otrzymać pismo z Sądu Rejonowego w Poznaniu informujące was o fakcie, iż sprawa tocząca się z oskarżenia prywatnego przeciwko Alexandrowiczowi i Tomczakowi została rozstrzygnięta na korzyść oskarżonych, a wy jesteście obarczeni kosztami postępowania sądowego.

Sprawa została przez nas sprawdzona, nastąpiła pomyłka sądu-nie ponosicie żadnych kosztów sądowych, ponieważ nie wnosiliście prywatnego aktu oskarżenia, nie wpłaciliście vadium oraz nie podjęliście dalszych czynności prawnych , co w związku z art.120 par.2 k.p.k. wyłącza was z dalszego postępowania w tej sprawie.

Należ jednak na wszelki wypadek w ciągu 7 dni od daty otrzymania takiego pisma wysłać zażalenie na adres Sądu Rejonowego w Poznaniu. Wzór takiego zażalenia znajdziecie stronie lesbijka.org wraz z wzorem formularza.

Zofia Stanecka
Lambda Poznań

Jeśli byłyby jakieś problemy, proszę o kontakt telefoniczny pod nr 508142939

(od redakcji):
w przypadku problemów proszę też pisać: listy@homiki.pl

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa