Nowa wszechpolska ortografia

„Poleciało klikanaście jajek i jedna butelka.” – relacjonuje Adam, nasz wysłannik z Placu Defilad. „Udało nam się przejść głównie dzięki Policji i to jej trzeba w pierwszej kolejności podziękować. W jednej chwili stałem między dwoma kordonami Policji.

Dużą wesołość uczestników parady wzbudził transparent zwolenników Młodzieży Wszechpolskiej „PRECZ z BESZCZELNĄ AGITACJĄ HOMOSEKSUALIZMU”. „Do szkoły” – wołali geje i lesbijki. Humor nie opuszczał demonstrantów przez cały czas. Na lecące jajka odpowiadali „I tak was kochamy”. Skandowano też „Niech zyją geje, lesbijki i Młodzież Wszechpolska”.

Jak podaje onet.pl, „Podczas Parady Równości zatrzymano kilkanaście osób – poinformował rzecznik stołecznej policji Mariusz Sokołowski. Dodał, że osoby te próbowały doprowadzić do starć z uczesstnikami manifestacji, a dwie z nich rzucały kamieniami.
Według Sokołowskiego dwie osoby zostały lekko ranne od uderzenia kamieniem. Zatrzymani zostali przewiezieni do komendy stołecznej policji.
Rzecznik dodał, że przebieg całej manifestacji był nagrywany na video, a taśmy posłużą jako dowody w postępowaniu policyjnym.”

już niebawem w naszym portalu fotoreportaż z Parady Równości.

1 komentarz do: Nowa wszechpolska ortografia

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa