Edyta Górniak popiera Paradę Równości

Wczoraj Łukasz Pałucki jeden z organizatorów Parady Równości spotkał się z
Edytą Górniak i jej mężem Dariuszem Krupą aby przekazać oficjalne zaproszenie na Paradę Równości i After Party w klubie Paradise w imieniu Fundacji Równości.

Edyta Górniak powiedziała, że chętnie poszłaby na Paradę Równości i After Party w Paradise, jednak zaplanowany wcześniej wyjazd na festiwal do Opola jej to uniemożliwia i niestety nie będzie mogła przyjść. „Jeśli zaprosicie mnie też w przyszłym roku to postaram się zaplanować wszystko tak żeby się pojawić” – pocieszała Edyta Górniak organizatorów.

Ponadto Edyta powiedziała: „Każdy kto jest przeciwko środowisku gejowskiemu w Polsce jest przeciwko mnie. Ja 8 lat mieszkałam w Londynie i nie rozumiem tej nietolerancji wobec Was w Polsce. Mimo, że będę wtedy w Opolu to sercem napewno będę z Wami. Uważajcie na siebie tam na ulicach bo to dziwny kraj” – przestrzegała gejów i lesbijki szykujących się do Parady Równości gwiazda Polskiej sceny.

3 komentarzeEdyta Górniak popiera Paradę Równości

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa