Organizatorzy nie spełnili wymogów formalnych

Jak podaje PAP, „Zdaniem dyrektora Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w Urzędzie Miasta Lucjana Bełzy, parada nie będzie mogła się odbyć. „Organizatorzy nie dostarczyli nam m.in. projektu zmiany organizacji ruchu komunikacji miejskiej” – powiedział PAP w poniedziałek Bełza. Bełza podkreślił, że decyzja o zarejestrowaniu parady bądź nie, nie ma żadnego związku z „preferencjami” władz miasta.”

Od redakcji: Gratulujemy urzędnikom sprytu i biegłości w wynajdywaniu kolejnych paragrafów „przeciw”. Ciekawe, czy każda procesja, która przeszła ulicami Warszawy i Polski w ubiegły czwartek złożyła odpowiedni komplet dokumentów (łącznie z projektami zmiany organizacji ruchu komunikacji miejskiej).

4 komentarzeOrganizatorzy nie spełnili wymogów formalnych

 • Czarek

  [Re: Organizatorzy nie spełnili wymogów formalnych]

  …a z preferencjami brata wladz miasta?
  😉

 • grzes

  [Re: Organizatorzy nie spełnili wymogów formalnych]

  No i tak bedzie poki wladzy w tym kraju nie przejma Zieloni, albo poki nie zlozymy sie na dobrych prawnikow, ktorzy na drugi raz tak zrobia papiery by sie do nich nikt nie przyczepil.

 • S

  [Re: Organizatorzy nie spełnili wymogów formalnych]

  To niestety smutna prawda, ale jeśli chcemy życ w państwie prawa, sami musimy go przestrzegać, a takie są przepisy, myślałem, że organizatorzy unikną takich wpadek.

 • Erico

  [Re: Organizatorzy nie spełnili wymogów formalnych]

  S>>>
  racja, szkoda, ze organizatorzy nie dopelnili wszystkich obowiazkow, miejmy nadzieje, ze sie uda to zrobic. Ale trzeba tez rpzyznac – urzednicy maja swietne biurokratyczne metody na storpedowanie jazdej akcji i przedsiewziecia

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa