Kuszą przedwyborczo?

Kilka dni temu Szymon Niemiec wystąpił z Antyklerykalnej Partii Postępu „Racja”.
Znany działacz gejowski na dobre zagościł w Unii Lewicy. Podczas trwajacego w sobotę kongresu założycielskiego, przewodniczącą tej nowej i trzeciej już zarazem partii lewicowej została Izabela Jaruga – Nowacka.
Jednym z pięciu wiceprzewodniczących został Szymon Niemiec.

Unia Lewicy jest kolejną partią próbującą przekonać do siebie gejów i lesbijki. Miłość przedwyborczą deklarowało także SLD, SdPL, Unia Wolności, Unia Pracy. Nawet Andrzej Lepper z Samoobrony wypowiadał sie pozytywnie o prawach do rejestrowania związków jednopłciowych.

Mamy nadzieję, że zapewnienia Unii Lewicy o sympatii do homików i spraw emancypacji gejów i lesbijek nie okażą się kolejną kiełbasą przedwyborczą, która będzie się nam odbijała przez następne cztery lata.

1 komentarz do: Kuszą przedwyborczo?

  • grzes

    [Re: Kuszą przedwyborczo?]

    uff…odetchnalem ze Niemiec jest jednym z pieciu a nie jednynym… bo uwazam ze nie nadaje sie na funkcje kierownicze. Jest zbyt „nawiedzony”, zbyt konfrontacyjny, zbyt usztywniony i zdecydowanie za malo dyplomatyczny. Choc nie watpie w jego dobre intencje. Ale to za malo.

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa