Wymyśl slogan! – nowy konkurs Homiki.pl

Chomiki chomikują, składują, magazynują, ukrywają i z nikim się nie dzielą, Homiki.pl postępują inaczej. Mamy pięć ciekawych książek do rozdania i chcemy się ich pozbyć – nie za darmo wszakże, ale i nie za pieniądze. Ogłaszamy nowy konkurs na hasło najlepiej oddające ideę naszego portalu. Na autorów najlepszych sloganów czekają: „Trzech panów w łóżku, nie licząc kota” Bartosza Żurawickiego, „Piękni przegrani” Leonarda Cohena oraz „Kobiety z lewego brzegu. Paryż 1900-1940” Shari Benstock.

Hasło reklamujące nasz portal może być poważne lub też żartobliwe i dowcipne, napisane w formie krótkiej rymowanki, wierszyka lub też prozą. Ważne, aby było nie było długie, a zwierało jak najwięcej treści. Nośne hasła robią zawrotną karierę – wiedzą o tym copywriterzy z agencji reklamowych i różnorakiej maści spece od kreowania partii i osób na świecznikach. Mogą inni, możemy i my – zapraszamy Was do konkursu. Piszcie!

Konkurs trwa do 15 maja 2005 roku. Wasze propozycje przyślijcie nam mailem na adres: listy@homiki.pl.

Czytaj o nagrodach:

10 komentarzyWymyśl slogan! – nowy konkurs Homiki.pl

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa