Startuje Homiki Film Production Sp. z o.o.

Uroczyście zawiadamiamy o utworzeniu Homiki Film Production Sp. z o.o. Nasza firma będzie się zajmowała promocją młodych talentów przemysłu erotycznego w wąsko wyspecjalizowanej branży. Poszukujemy zdolnych młodych aktorów i aktorki specjalizujących się w technikach piss, rimming, piss, s/, seks grupowy, bondage, ff, spanking. Nie poprzestajemy na samej produkcji filmowej. Chcemy kształcić nowe talenty, aby poziomem gry scenicznej nie odbiegały od norm unijnych i nie przynosiły wstydu polskiej tradycji scenicznej.

We wrześniu otworzymy pierwsze w Polsce studium dla aktorów i aktorek filmów erotycznych. Wykłady będą prowadziły największe sławy polskiego teatru i filmu.

Pierwsze egzaminy wstępne odbędą się już pod koniec czerwca.

Od kandydatów i kandydatek oczekujemy dobrej sprawności fizycznej, wrażliwości emocjonalnej i umiejętności pracy z ludźmi. Wymagana dobra znajomość najsłynniejszych utworów polskiej literatury (np. Pana Tadeusza, Lalki i Lubiewa).

OD REDAKCJI: Jasne, że żartowaliśmy, choć widząc entuzjazm czytelników aż się ma ochotę rozpocząć taką działalność. Na razie jednak CV i listów motywacyjnych proszę nie przysyłać.

15 komentarzyStartuje Homiki Film Production Sp. z o.o.

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa