Ładne kwiatki

Wystarczyło kilka ciepłych promieni słonecznych, aby na naszym portalu zakwitły hiacynty. Pożegnaliśmy się z wątrobianą żółcią, która panowała na homikach od maja 2004 roku, zamieniając ją na odcienie błękitu.

A wszystko zaczęło się w lutym 2004 roku, kiedy postanowiliśmy odpowiedzieć na wszechobecną i wszechpostępujacą homofobię. Chcieliśmy pokazać, że geje i lesbijki oprócz rozrywki i zabawy mają coś do powiedzenia. Znawcy nie wróżyli nam długiego żywota, jednak na przekór im istniejemy, co więcej – staramy się rozwijać.

Oprócz dotychczasowych autorskich tekstów pojawił się nowy dział „Info”, w którym będziemy prezentować w sposób wybiórczy i subiektywny aktualne wydarzenia. Za kilka dni otworzymy się jeszcze bardziej umożliwiając naszym czytelnikom bezpośrednie dodawanie informacji na naszą stronę.

Praca nad portalem internetowym jest nie lada wyzwaniem, szczególnie dla nas – osób, które nie znają się na programowaniu, grafice i działaniu baz danych. Homiki nie istniałyby bez pomocy specjalistów. Dlatego chcemy nisko pokłonić się wszystkim, którzy się przyczynili do upiększenia naszej skromnej norki, w szczególności:
Ewie, Kasi, Adamowi i Marcinowi.
Domyślamy się, że trudno się z nami pracuje, tym bardziej dziękujemy za cierpliwość i wyrozumiałość. A naszym Czytelnikom życzymy miłej lektury!

Poniżej krótka podróż sentymentalna. Tak było rok temu…

16 komentarzy do:Ładne kwiatki
Skomentuj

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa