- homiki.pl - http://homiki.pl -

Siódemka na Nowy Rok

Posted By PTT On 4 stycznia 2005 @ 00:00 In Sjesta | No Comments

Kiedy opadną fajerwerki i serpentyny, kiedy wskazówka w nowym roku na dobre rozpędzi się, zaczynamy zastanawiać się co przyniosą najbliższe 365 dni. Trudno jest zbudować racjonalną prognozę przyszłości, dlatego postanowiłem odwołać się do kart. Trochę dla zabawy, trochę z ciekawości „co przyniesie los” postawiłem homikom 7 kart. Zapowiada się spokojny rok, choć nie zabraknie w nim mocnych akcentów. Jeśli ktoś życzył wam ciekawych czasów to nadchodzący rok do takich będzie należeć.

WIOSNA stanie pod znakiem wielkiej miłości dwóch kobiet. Żyjąca w związku heteroseksualnym znana aktorka zakocha się w dziewczynie. Dziennikarze z kolorowych pisemek oczywiście wywęszą skandal i stanie się on tematem numer jeden polskich wsi i miasteczek. Dyskusja na temat homoseksualizmu i homofobii pomoże LATEM wrócić do problemu legalizacji związków partnerskich. Dyskryminacja gejów i lesbijek stanie się nawet przedmiotem postępowania sądowego i temat ustawy wróci na forum senatu. Karty wskazują, że JESIENIĄ jedna z homiczych par rozpocznie indywidualną walkę o legalizację swojego związku. Sprawa otrze się nawet o Parlament Europejski. Wszystkie te działania bardzo spontaniczne zagrzeją środowisko do walki, ale ZIMĄ cała, tak dobrze przygotowana akcja rozpłynie się w strumieniu plotek i pomówień a do głosu dojdą ciotki niezainteresowane, niezdecydowane, dla których stroje na kolejny karnawał będą ważniejsze od konkretnych rozwiązań formalno-prawnych.

Aktywność SEXualną od 2005 roku wspomagać będzie nowy lek, który zapewni większe bezpieczeństwo i uczyni seks jeszcze bardziej (o ile to możliwe) ekscytującym. Będzie to rewelacja roku!

Na większe zainteresowanie mogą liczyć osoby biseksualne a to za sprawą publikacji wyznań kobiety, która żyjąc w związku z mężem BI opisała swoje życie jako bogate i wartościowe a swojego partnera jak czułego i odpowiedzialnego za cały „trójkąt”. Niestety, w tym samym czasie posunięcia innych osób staną się przedmiotem skandalicznej rozprawy sądowej. Całe społeczeństwo będzie oburzone.

Jak sprawdzić, co przyniesie nowy rok?

Potasuj talię kart od „9″ do „Asa” tak, aby karty przejęły „twoją aurę”. Pomyśl o swoich sprawach. Zadaj pytanie o przyszłość i odkryj siódmą z kolei kartę:

pik (wino) – sprawa nie wygląda najlepiej i trzeba się nad tym jeszcze zastanowić bo sprawy mogą przybrać zły obrót.

trefl (żołędź ) – sprawa wymagać będzie jeszcze wielu zabiegów (rozmów, korespondencji itp.) lub załatwiania innych formalności,

karo (dzwonek) – możesz liczyć na ludzką przyjaźń i pomoc a wraz z nią na kawałek szczęścia

kier (czerwień) – możesz być pewien, że rozważne uczucie pomoże ci pokonać wszystkie trudności

Wielkość karty od najmniejszej „9″ do największej „As” to gradacja wartości. Dama, walet i król mogą ci nasunąć także inne skojarzenia. Pytań zasadniczych i pomocniczych można zadawać sobie setki. Bez względu na los jaki pokażą nam karty liczyć trzeba na przemyślane działania oraz ciężką i wytrwałą pracę.

Życzę miłej zabawy.

Andrzej Sławistan

Autorzy:

zdjęcie Andrzej Sławistan

Andrzej Sławistan [1]

autor zmigrowany z php-nuke – ID: 103; nazwa: AndrzejSławistan


Article printed from homiki.pl: http://homiki.pl

URL to article: http://homiki.pl/index.php/2005/01/sidemka-na-nowy-rok/

URLs in this post:

[1] Andrzej Sławistan: http://homiki.pl/index.php/autorship/nuke_topic_103/

Copyright © 2011 homiki.pl. Wszelkie prawa zatrzeżone.