- homiki.pl - http://homiki.pl -

Sylwestrowa instrukcja obsługi


Hejkum – Gejkum,
czyli sylwestrowe pogwarki Cioci Juanitty

Uwielbiam Sylwestra. Jego długie, lekko owłosione nogi, błękitne oczy i jędrny tyłeczek robią ze mnie niemowlę. Gdy patrzę na jego kaloryferki robi mi się słabo. Ach, gdybym w niebie ustawiła się w kolejce po ciało… No i to wystrzałowe spojrzenie. Wszystkie korki strzelają na jego widok. Ale co tu zrobić gdy nie ma się ciała Apolla? Ostatnia noc starego roku to doskonały pretekst by zaszaleć. Wystarczy kilka procent dobrego humoru, żel do włosów i dowolne ilości brokatu i już można błyszczeć w towarzystwie. Jeśli mamy zły humor i trudno jest nam wykrzesać odrobinę optymizmu proponuję małą odmianę. Przedstawiam kilka gotowców na sylwestrowy wieczór. Wszystkie osobiście wypróbowałam. Odrobina kreatywności i bez trudu staniesz się gwiazdą balu.

Strażak z akcji ratunkowej WTC (dla prawdziwie kreatywnych)

W społeczności gejów amerykańskich kostium strażaka był bardzo popularny nawet przed tragiczną datą 11. września. Postacie wesołych, przystojnych i bohaterskich strażaków pojawiały się w wielu filmach gejowskich (np. „Statek Miłości”). Trzeba uważać by nie sparzyć się lecąc w te pędy do ognia lub też na ratunek. Umiejętnie podsycać płomyk miłości, może tym razem nie zgaśnie. Uważać na gaśnice!

Policjant

Kajdanki, dopasowany, elegancki mundur i seksowna broń ukryta w kaburze. Któż mógłby pragnąć więcej. W sylwestrowy wieczór zawsze czujni policjanci patrolują niebezpieczne okolice gejowskich pubów. Taka sztuka to nie byle mięśniak z ochrony. Prawdziwy amerykański policjant ma duszę poety. Ale nigdy nie wiesz czy zaaresztuje jedną osobę czy też więcej.

Wonder / Cat Woman

Scenariusz: masz 13 – 30 lat I właśnie przeżyłeś swój coming out. Marzysz o byciu superbohaterem/bohaterką. Zawsze chciałeś/łaś nim/nią zostać. Wonder Women / Cat Women. W mgnieniu oka wiesz jak być najbardziej seksowną osobą na imprezie i zabierasz się za czyszczenie pazurków i pudrowanie noska. Kotki mają 7 żywotów, ale imprezka jest tylko jedna i nie warto marnować czasu. Nadszedł czas by urzeczywistnić dawno skrywane pragnienia. Być sobą za każdym razem od nowa i inaczej.

Marynarz

Klasyczny strój na imprezy gejowskie nie tylko w tę wystrzałową noc. Lansowany głównie przez Jean Paul Gaultiera i Popeya. Majtki i bosmani Ahoy!

Doktor lub pielęgniarka (zwłaszcza dla przegiętych i perwersyjnych)

Przed imprezą obejrzeć koniecznie teledyski dawno zapomnianej grupy Army of Lovers. To naprawdę będzie doskonała okazja by znów pobawić się w doktora. Akcesoria medyczne mile widziane, zwłaszcza przez miłośników drobnych perwersji. A może uda się udzielić komuś pomocy metodą usta usta?

Ksiądz, ewentualnie biskup

Inna odmiana bycia perwersyjnym. Nie molestować nieletnich i nie szukać na siłę ministrantów do remake „Złego Wychowania”! Henia i Almodovar i tak są lepsi w te klocki. Poza tym mają kasę. Miejmy więc klasę i dostojnie kroczmy – toczmy się w kierunku baru. Po drodze można udzielić kilka drobnych błogosławieństw i odpustów. Oczywiście nie za darmo. Zacznijcie wargi nasze…

Madonna

Nie trzeba przedstawiać. Moim zdaniem, nawet jeśli prawdziwa Madonna nie potrafi dobrze zaśpiewać swoich słodkich bzdurek, to jako prawdziwa diva i przy tym dama stanowi zawsze inspirację dla wyemancypowanych gejów i lesbijek na całym świecie. Express Yourselves. Zostań Supergwiazdą seksu i pozwól by jakiś driver (ale broń Boże nie Zbychu Zamachowski!!!) zawiózł Cię w bezkresną noc upojnych wrażeń.

Dostawca UPS (United Parcel Service), ewentualnia Listonosz, dzwoniący zawsze dwa razy

To naprawdę wielka radość, kiedy przystojny dostawca lub postmen stanie u Twych drzwi z paczuszką w ręku. Nie wiadomo dlaczego wszyscy dostawcy i doręczyciele w filmach są zabójczo męscy i przystojni a przy tym bez większych oporów dają się zaprosić do mieszkania na małe co nieco. Ich ciemne mundury i rozbrajający uśmiech może stanowić doskonałą inspirację sylwestrowej kreacji. Na każdej imprezie mundurowi mają wzięcie. Stań się doręczycielem i przed weekendowym wieczorem sprawdź wszystkie znane i nieznane adresy.

Wampir

„Pragnę ssać Twoją… krew”. Kostium wampira i jego najróżniejsze odmiany to doskonały pomysł na sylwestrowe imprezy. Możesz na tę jedna moc stać się Brad`em Pitt`em z „Wywiadu z Wampirem” lub też Aaliyah z „Królowej potępionych.” A potem tylko się przyssać i zakosztować rozkoszy…

Chętnie skorzystam z Waszych propozycji. Piszcie do mnie kochani na adres listy@homiki.pl [1]

Całuję Was w samo serce

Wasza Ciocia Juanitta

Autorzy:

zdjęcie Ciocia Juanitta

Ciocia Juanitta [2]

Siostra Juanitta, Pipilotta Viktualia Rogaldina Furia od Wszechkaczego Gniewu. Felietonistka homiczka. Teoretyczka amatorka. Erotomanka gawędziarka. Feministka męska. Miłośniczka filmów: „Priscilla królowa pustyni”, „To Wong Foo” oraz Dame Edna Show. Ciągle czeka na księcia i jest do wzięcia 😉