- homiki.pl - http://homiki.pl -

Nie ma miejsca dla sodomitów

Posted By PTT On 22 grudnia 2004 @ 09:53 In Sjesta | 16 Comments


Jak co roku zdrowa, heteroseksualna tkanka społeczeństwa udaje się gromadnie do supermarketów, by się wzbogacić materialnie i duchowo. Spacerują więc mężczyźni i kobiety, tworzący prawdziwe i jedynie słuszne związki wśród gipsowych Mikołajów i choinek z polichlorku winylu.

Dzieci biegają między półkami. Chłopcy wybierają coraz to wymyślniejsze plastikowe karabiny, a dziewczynki dumają nad nowymi strojami dla heteronormatywnej Barbie.
Wśród foliowych łańcuchów za 1,99 zł i kolorowych lampek nie ma miejsca dla sodomitów.

Geje i lesbijki nie pasują do świątecznego nastroju. Gdzieś tam, między regałami dwóch chłopców kupuje sobie nawzajem bokserki. A ładna, choć zmęczona dziewczyna na kasie nie może być lesbijką….W obliczu świąt, będących pochwałą rodziny, nie ma miejsca dla gejów i lesbijek.


Tymaczasem w świąteczny nastrój wkrada się nuta… „Last Christmas” śpiewanego przez Georga Michaela – zdeklarowanego sodomity, obnoszącego się ze swoją innością, mającego czelność promować nieuporządkowane moralności w domu i zagrodzie!

Ocha dostaje wieczny Michael George, od lat sączący zdradliwe dźwięki w jedynie słuszne święta.


Święta to rozłąka dla wielu gejów i lesbijek. Jak pokazuje nasza ankieta, wiele osób na te parę magicznych chwil rozstaje się ze swoim partnerem, partnerką i spędza święta z rodzicami, ciotkami, wujkami i krewnymi. Dwa świąteczne dni mijają na jedzeniu, oglądaniu telewizji i odpowiadaniu na trudne pytania: „kiedy się ożenisz”, ” a kiedy zobaczę wnuki”?


A skoro jesteśmy przy supermarketowych przebojach, to FOCHA dostają bracia Golec, których fotografia pojawiła się w Kampani Społecznej przeciw homoseksualizmowi. Szanujemy ludzi, ale nie popieramy szerzenia nienawiści, w których główne trąby grają bliźniacy z Milówki. To żadna odwaga występować przeciwko 5% mniejszości, mając za plecami 95-cio procentową przytłaczającą większość.


Article printed from homiki.pl: http://homiki.pl

URL to article: http://homiki.pl/index.php/2004/12/nie-ma-miejsca-dla-sodomitw/

URLs in this post:

[1] Piotr Bukowski: http://homiki.pl/index.php/autorship/nuke_topic_1/

Copyright © 2011 homiki.pl. Wszelkie prawa zatrzeżone.