Mamy nowe wlepki i pierwszą poduszkę!


Akcja wlepkowa powoli nabiera tempa. Pliki z wlepkami były ściągane ponad 1600 razy. Do akcji włączył się Adam, przysyłając nam kolejne projekty wlepek. Można je pobrać z działu download.

Czekamy też na wiadomości z wlepkowo-ulotkowego frontu. Piszcie, gdzie udało wam się wlepić 🙂


Nadal czekamy na kolejne projekty. Aby zachęcić do robienia nowych mamy dla Was marchewkę, tzn. poduszkę z logiem naszego portalu. Pierwsza i jak na razie ostatnia poduszka trafi do autora najładniajszej wlepki. Swoje propozycje przysyłajcie do końca listopada na adres listy@homiki.pl.

Na prośbę naszych czytelników uruchomiliśmy galerię wlepek i zakładek. Każdy może stworzyć swój arkusz z ulubionymi projektami.

Plik udostępnione do ściągnięcia na naszym portalu służą do wyprodukowania ulotek bądź wlepek. Redakcja homiki.pl przypomina, że zgodnie z paragrafem 288 Kodeksu Karnego i art. 63a i 124 Kodeksu Wykroczeń wlepki można wklejać TYLKO w dozwolonych miejscach. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za niewłaściwe wykorzystanie udostępnianych plików.

8 komentarzyMamy nowe wlepki i pierwszą poduszkę!

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa