- homiki.pl - http://homiki.pl -

Zaczęło się!

Posted By PTT On 28 października 2004 @ 00:00 In Na barykady | 5 Comments


Zaczęło się. Kilka minut po 19tej pierwsi wlepkarze i wlepkarki ruszyli na miasto. Wrocław podbity! Rozpoczęła się akcja „Wlep się pozytywnie”.

Jak już pisaliśmy, akcja będzie się toczyła na dwóch płaszczyznach. Można wlepiać, ale tylko w dozwolonych miejscach. Można też wydrukować wzory na zwykłych kartkach i zostawiać je np. w książkach w bibliotekach, za szybami tablic ogłoszeniowych, a także w wielu innych miejscach.

Dziękujemy Justynie, Adzie i Jerzemu za opracowanie graficzne haseł. Jesteśmy otwarci na następne wzory wlepek. Jedynym wspólnym logiem wlepek jest znak ludzików,

symbolizujący tolerancję i równość homoseksualistów wobec heteroseksualistów.

Wlepki można pobrać z działu
Download.Zapraszamy do pobierania plików i produkowania wlepek i ulotek! O pierwszych efektach akcji niebawem będziemy pisać.Pliki zamieszczone w dziale Download służą do wyprodukowania ulotek bądź wlepek.
Redakcja homiki.pl przypomina, że zgodnie z paragrafem 288 Kodeksu Karnego i art. 124 Kodeksu Wykroczeń wlepki można wklejać TYLKO w dozwolonych miejscach. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za niewłaściwe wykorzystanie udostępnianych plików.


Article printed from homiki.pl: http://homiki.pl

URL to article: http://homiki.pl/index.php/2004/10/zaczo-si/

URLs in this post:

[1] Piotr Bukowski: http://homiki.pl/index.php/autorship/nuke_topic_1/

[2] Sokrates to fajny gej: http://homiki.pl/index.php/2005/02/sokrates-to-fajny-gej/

[3] Wlepkowy konkurs rozstrzynięty: http://homiki.pl/index.php/2004/12/wlepkowy-konkurs-rozstrzynity/

Copyright © 2011 homiki.pl. Wszelkie prawa zatrzeżone.