- homiki.pl - http://homiki.pl -

Zaczęło się!


Zaczęło się. Kilka minut po 19tej pierwsi wlepkarze i wlepkarki ruszyli na miasto. Wrocław podbity! Rozpoczęła się akcja „Wlep się pozytywnie”.

Jak już pisaliśmy, akcja będzie się toczyła na dwóch płaszczyznach. Można wlepiać, ale tylko w dozwolonych miejscach. Można też wydrukować wzory na zwykłych kartkach i zostawiać je np. w książkach w bibliotekach, za szybami tablic ogłoszeniowych, a także w wielu innych miejscach.

Dziękujemy Justynie, Adzie i Jerzemu za opracowanie graficzne haseł. Jesteśmy otwarci na następne wzory wlepek. Jedynym wspólnym logiem wlepek jest znak ludzików,

symbolizujący tolerancję i równość homoseksualistów wobec heteroseksualistów.

Wlepki można pobrać z działu
Download.Zapraszamy do pobierania plików i produkowania wlepek i ulotek! O pierwszych efektach akcji niebawem będziemy pisać.Pliki zamieszczone w dziale Download służą do wyprodukowania ulotek bądź wlepek.
Redakcja homiki.pl przypomina, że zgodnie z paragrafem 288 Kodeksu Karnego i art. 124 Kodeksu Wykroczeń wlepki można wklejać TYLKO w dozwolonych miejscach. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za niewłaściwe wykorzystanie udostępnianych plików.