Po drugiej stronie tęczy – TAK


Tak!

Jestem gejem. Homoseksualistą. Czasami nazywacie mnie ciotą, pedałem, albo cieplakiem. Ale to nie zmienia faktu, że jestem gejem. Jestem nim od dnia urodzin. Nikt mnie do tego nie przekonał, nikt nie zmusił. Przez długi czas próbowałem sam siebie przekonać, że jest inaczej. Próbowałem kochać kobiety. Bezskutecznie. Teraz wiem na pewno. Jestem gejem.

TAK!

Kocham drugiego mężczyznę. Mieszkamy razem w małym mieszkaniu na wrocławskim blokowisku. Robimy sobie wspólne obiady, razem planujemy urlopy. Mamy wspólny samochód. Sąsiedzi o nas wiedzą. Mówią nam „Dzień Dobry” na klatce schodowej.
Czy można życ długo i szczęśliwie będąc gejem? Tak!TAK!

Jesteśmy takimi samymi ludźmi jak Wy. Chodzimy do takich samych sklepów spożywczych, siedzimy obok was w autobusie, bawimy się w tym samym multipleksie. Nie różnimy się wiele. Jesteśmy takimi samymi nauczycielami, inżynierami, sprzedawcami, kierowacami jak heteroseksualna część społeczeństwa. Co dzień spotykacie geja lub lesbijkę. Nie różnimy się niczym.TAK!

Geje i lesbijki zostali stworzeni przez tego samego Boga, który stworzył heteroseksualistów. Wszystko, czym jesteśmy, włączając naszą seksualność, jest darem od Boga. „Nie lękajcie się” – mówi Jezus, również do nas.Tak!

Skłamałem, że mam dziewczynę. W tym przypadku prawda równoznaczna byłaby ze zwolnieniem z pracy. Szef jest facetem z krwi i kości i nie lubi gdy po jego firmie kręca się cioty. Przecież mogłoby to źle wpływać na jej wizerunek! Tylko kogo ja teraz zaproszę na bal pracowników?TAK!


Ktoś kiedyś powiedział, że każdy człowiek rodzi się jako anioł z jednym skrzydłem. Aby wznieść się w górę, trzeba znaleźć drugiego człowieka i się do niego przytulić. Warto kochać i być kochanym!tekst ukazał się również w amerykańskiej wersji „Super Expressu”.

6 komentarzyPo drugiej stronie tęczy – TAK

 • prawiebrunet

  [Re: Po drugiej stronie tęczy – TAK]

  To chyba Kora wyśpiewała te słowa o skrzydłach 🙂

 • arturek

  [Re: Po drugiej stronie tęczy – TAK]

  Jestem gejem !!! Mam 17 lat i mam kochanego chłopaka !!! Nie wstydze sis tego że jestem gejem !!! Już powiedziałem dużej ilości osób o tym że jestem gejem ( moja mama też wie ) i coraz częściej chodze z moim chłopakiem po mieście za rączke lub sie do niego przytulam !!! Jak heterycy moga to czemu MY nie możemy ??? Gdyby wszyscy geje , w ogóle homoseksualiści tak postępowli jak ja i mój chłopak to społeczeństwo by sie przyzwycziło i nie miało by nic przeciwko !!! Mieszkam w Katowicach wiec możecie mnie tam z moim chłopakiem zobaczyc !!! Jesteśmy takimi samymi ludźmi i mamy takie same prawa jak każdy !!!

 • bukowski

  [Re: Po drugiej stronie tęczy – TAK]

  tak, to było z Kory, ale wcześniej to powiedział … znalazłem …Luciano de Crescendo.

 • andrzej

  [Re: Po drugiej stronie tęczy – TAK]

  jesteśmy tacy sami, mamy równe prawa jak heterycy.

 • andrzej

  [Re: Po drugiej stronie tęczy – TAK]

  gej z wałbrzycha pozdrawia odważnych chłopaków z wrocławia i katowic ;)). homoseksualizm nie jest problemem. problemem jest jego nie rozumienie. opinia publiczna musi zaakceptować, że jesteśmy i że mamy równe prawa, jak długo to nie nastapi, tak długo będziemy o krok za cywilizacją zachodu.
  jak długo będą nam podcinać skrzydła? jak długo sobie pozwolimy, aby nas uziemiać, aby oddzielać od… skrzydeł… od miłości, od pragnień, od naszego człowieczeństwa.

 • mTV

  [Re: Po drugiej stronie tęczy – TAK]

  Piotrusiu to do działu „świadectwa”. Pozdrawiam!

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa