Trzeci numer InterHom

W najnowszym numerze znaleźć można m.in.: relację z Wiecu Wolności; wywiad z Waldemarem Koconiem; obszerny materiał o gejowskim clubbingu; prezentację „Raportu o dyskryminacji”, sporządzonego przez „Lambdę” i KPH; poradnik, jak walczyć z dyskryminacją w miejscu pracy; artykuł o Kylie Minogue i Nicole Kidman, które walczą o gejowskich fanów; przewodnik po Rumunii; felieton publicysty „Filmu” — Bartosza Żurawieckiego; recenzje; fragmenty książek oraz oczywiście newsy. Specjalnie dla Homików proponujemy ciekawy wywiad z matką Szymona Niemca.

Największym problemem nowego pisma jest jego dostępność. Od lipca w dużych miastach powinno być ono lepiej osiągalne niż do tej pory. W mniejszych miastach dystrybucja pozostanie bez zmian. Tym wszystkim, którym nie udało się nabyć pierwszego lub drugiego numeru pisma, polecam stronę Interhom.pl, na której oba numery są do ściągnięcia w formacie PDF.

Autorzy:

zdjęcie Sergiusz Wróblewski

Sergiusz Wróblewski

autor zmigrowany z php-nuke – ID: 47; nazwa: Sergiusz Wróblewski

3 komentarzeTrzeci numer InterHom

  • Wrobel Marek

    [Parada]

    Czesc, jestem zszokowany opiniami jakie panuja w Polsce na temat homoseksualizmu!( na temat pardy rownosci) Mieszkam od 8 lat w Niemczech i jestem gejem i to co slysze co w Polsce na ten temat mowia ludzie -nie moge pojac!!! Jestem rozczarowany postawa polskiego spoleczenstwa!!!!-tak nietolerancyjnego i nie majacego pojecia co to jest homoseksualizm. Brzydze sie wypowiedziami niektorych politykow!!!!!!!Odrazajace – skad bierze sie taki obraz na temat homoseksualizmu w Polsce!?

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa